Błyskawiczny proces składania PIT

Poświęciliśmy mnóstwo czasu, ażeby stworzyć dla Państwa przystępny w obsłudze i błyskawiczny w działaniu program do rozliczania deklaracji podatkowych online. Dzięki naszemu narzędziu rozliczenie PIT za 2013 rok może być proste i szybkie jak nigdy wcześniej. Namawiamy do zapoznania się z poniższymi informacjami jak również szczegółami działania programu.

Mamy nadzieję, że każdy, kto z niego skorzysta doceni zalety wynikające głównie z oszczędności czasu, który swego czasu zmuszeni byli Państwo spędzić na ręcznym wypełnianiu oświadczenia oraz staniu w długich kolejkach na poczcie i w ”skarbówce”. Wystarczy! Czas przenieść tą strefę życia do wirtualnej rzeczywistości i korzystać z wygody, jaką dają e-deklaracje.

blogging-336375_1280Proces wypełniania formularza potrwa ledwo kilka minut, a rozpoczyna się od wybrania właściwego typu zeznania podatkowego. Do wyboru są różne: PIT-28, PIT-37, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści sześć i wiele innych. W razie niepewności trzeba skorzystać z wyjaśnień umieszczonych w programie i oświadczeniu. Po wpisaniu wszystkich potrzebnych informacji to znaczy swoich danych oraz tytułów na podstawie, których pozyskują Państwo dochód, można też zaznaczyć należne Państwo ulgi oraz zadecydować o wsparciu wskazanej organizacji pożytku publicznego i podarowaniu na jej rzecz 1% swojego podatku. W razie pojawienia się omyłek – program będzie informował o tym podczas uzupełniania.

Ukończony i należycie uzupełniony formularz e-deklaracji można wydrukować i złożyć w tradycyjny sposób bądź wysłać bezpośrednio do systemu.