Podatek dochodowy- podstawowe informacje oraz przydatne rady

Coroczne rozliczanie się ze „skarbówką” będzie łatwe jak nigdy wcześniej, jeśli skorzystają Państwo z przygotowanego przez nas narzędzia. Opracowaliśmy praktyczny i prosty w obsłudze program do rozliczenia PIT 2013. Za jego pomocą wypełnianie deklaracji podatkowej zajmie ledwo parę minut. Ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć program, który ma udogodnić wywiązywanie się z tego obowiązku i zaoszczędzić czas, który dotąd byli Państwo zmuszeni zaprzepaszczać w rozległych kolejkach na poczcie albo bezpośrednio w urzędzie.

Pitax.pl - rozliczenie PIT online

Ażeby przystąpić do uzupełniania należy najsampierw wybrać odpowiedni formularz (podatek dochodowy od osób fizycznych dwadzieścia osiem, PIT-36, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem i sporo innych). Korzystając z naszego programu posiadają Państwo gwarancję, że umieszczone w nim formularze są zgodne ze współcześnie obowiązującymi wzorami. Należy bardzo uważnie czytać wszystkie pojawiające się informacje, które uproszczą wybrać poprawny formularz a także zawiadomią, jakiego typu dokumenty będą Państwo potrzebować przy wypełnianiu obowiązkowych kolumn. Do e-deklaracji wpisuje się takie same dane, jak przy wypełnianiu ręcznym. Należy, więc podać swoje dokładne dane oraz wskazać tytuł i wysokość przychodów. W dalszej kolejności zaznaczyć można należne Państwu zniżki podatkowe oraz zadecydować, jak chcą Państwo spożytkować 1% swojego podatku.

Kiedy odpowiednio wypełnią Państwo wszelkie przymusowe kolumny, program będzie gotowy do wygenerowania formularza deklaracji, którą potem trzeba przesłać korzystając z internetu.